Zsuzsi sütitára

Zsuzsi sütitára

Postby rtuszendi » 2013.06.21. 20:11


Zsuzsi sütitára




INFOKedves látogató!

Köszöntelek az oldalamon!

Lássuk csak mit is mondhatnék magamról?
Zsuzsi vagyok, 3 kicsi gyermek anyukája, akikkel itthon vagyok, így sok időmet töltöm a konyhában és a net előtt. Ennek a két hobbinak a szüleménye ez az oldal, remélem, hogy találsz kedvedre való sütit a receptjeim között.

A Balaton-felvidékről származom, jelenleg Angliában élek, anyukám, akitől sütni-főzni tanultam, alföldi lány (karcagi), ezért a receptek ennek a három "világnak" a hagyományait igyekeznek tükrözni (bár az angollal még csak most ismerkedem)......12 éves korom óta sütök-főzök......de sütni jobban szeretek.....nincs is jobb, mint egy jól sikerült kelt tészta (ami nem is olyan ördöngösség).....bár mostanában inkább a gyorsan elkészülő, kevert tésztájú sütik kerülnek inkább előtérbe, mint a muffinok, a gofrik....amivel nekem sincs annyi dolgom és amit a gyerekek is ki bírnak várni.

A sütitár egy gyűjtemény. Nem vagyok cukrász, így a receptjeimet nem magam találom ki, sok köztük ugyan, ami a saját kis kézzel írt könyvecskémből származik, de attól még ezek sem saját receptek (szerintem), és egy részét én is szedem innen-onnan, újságból, könyvből, és természetesen a netről is. Az oldalon szereplő sütik képeit magam készítettem, garantáltan csak otthoni körülmények között, tehát vágj neki bátran, ha nekem sikerült, neked miért ne sikerülne?

Ha kipróbáltad, mondd el a véleményedet a vendégkönyvemben, vagy oszd meg tapasztalataidat másokkal az egyes receptek alatt! Ha kedvet kaptál a fotázáshoz, készíts képét az elkészült sütiről, küldd el nekem emailben és ha elmondod a véleményedet a receptről, oda tudom csatolni a képedet, hogy mások is lássák, neked mi sült ki belőle.
ézz szét nálam és gyere vissza gyakran, ahogy időm engedi, próbálok minden nap új sütiket feltenni.......

Üdv: Zsuzsi,
User avatar
rtuszendi
Adminisztrátor
 
Posts: 326
Joined: 2012.02.03. 20:26
Location: Hungary, Debrecen
Country: Hungary
city: Debrecen

Return to Recipe collections / Recept gyűjtemények

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron


Flag Counter